کودکی که با فروش کارتریج brother mfc 7360 میلیاردر شد

عملکرد کیس کارتریج brother mfc 7360 این است که محفظه رهاسازی را در همه جهات به جز لوله آب بندی می کند. به دیگ فیتیله برخورد می کند و مشتعل می شود و مجموعه فتیله را مشتعل می کند و سریع می سوزد اما منفجر نمی شود. جریان گازی که از فتیله می سوخت، باروت کرکی را مشتعل کرد.

سپس، گازهای حاصل از احتراق باروت، ظرف و اکستنشن ها را فشرده می کنند تا دیواره محفظه آب بندی شود. این گازهای بیرون رانده به سمت پایه سرب دفع می شوند.

در واکنش به این فشار، گلوله در جهت ضعیف ترین مقاومت حرکت می کند. مسیر کمترین مقاومت در زیر توخالی لوله تفنگ قرار دارد. پس از خروج گلوله از لوله، فشار داخل محفظه به فشار اتمسفر کاهش می یابد.

کارتریچ

در آن زمان ظرفی که در اثر فشار داخل محفظه کشیده شده است کمی جمع می شود. حذف محتویات اتاقم برای من آسان است.

گاهی اوقات کانتینر در هنگام خروج آسیب می بیند، در سلاح های گرم خودکار یا نیمه اتوماتیک که به طور خودکار کانتینر را به عنوان بخشی از چرخه عملیاتی معمولی بیرون می کشند و تخلیه می کنند.

مس یکی از مواد رایج مورد استفاده در ظروف است. این ماده در برابر خوردگی مقاوم است، قسمت بالایی ظرف را می توان بیرون کشید و آهنگری ها سفت تر هستند تا ظروف مفیدی را برای کارتریج های فلزی مدرن که تحت فشار نسبتاً بالا کار می کنند ارائه دهند و قسمت گردن ظرف و ساختار را می توان به راحتی تغییر داد تا انعطاف پذیر شود. به اندازه ای است که امکان پیکربندی مجدد را فراهم می کند تا بتوان آن را چندین بار بارگذاری مجدد کرد.

و ساخت مهمات “اتصال” و همچنین برخی مهمات نظامی (مستقر در شوروی سابق و مستقر در چین) در ظروف فولادی، گرانتر از آهن در مقایسه با مس.

استفاده مجدد از اجزای سختی که به دلیل زنگ زدگی به سرعت در محیط خراب می شوند، امکان پذیر نیست. به طور معمول، ارتش به قفسه‌های فشنگ‌های سلاح‌های کوچک نیاز دارد که یکبار مصرف و سپس دفع شوند، و این محدودیت‌ها برای استفاده از آن‌ها حیاتی نیستند.

با این حال، وزن (جرم) کانتینر بر مقدار مهماتی که یک سرباز می تواند حمله کند، تأثیر می گذارد و بنابراین کانتینرهای سفت و سخت سبک وزن نسبت به سایرین برتری نظامی دارند. نسبتا ضعیف است و باید این ذخیره سازی را بیشتر پردازش کرد، من از زمان ساخت تا پایان استفاده حریص هستم.

وجود عیب ناشی از افزایش استحکام فولاد در گردن ظرف (نسبت به گردن ظرف مسی خم شده). اجزای این گازها روی دیوار اتاق متراکم می شوند (نسبتا سرد).

استخراج باقیمانده ماده دافع از محتویات گلوله دشوار است. این یکی از مشکلات مدافع پیمان ورشو سابق بود که مدتها مصمم بودم آن را تحمل کنم.

و همانطور که اشاره شد، ما همیشه ظروف ذخیره سازی فولادی را روکش یا روکش می کنیم (با لایه نازکی از پلیمر (پلاستیک) یا مس از طریق دی الکتریک) تا از فولاد در برابر خوردگی قبل از سوختن محافظت شود. پس از شلیک، داخل شروع به زنگ زدگی می کند و حتی پوشش بیرونی از هم می پاشد.

ظروف ذخیره سازی آلومینیومی CCI (عکس را ببینید). این سبک برای ذخیره سازی مناسب است. با این حال، تغییر سریع اندازه‌های این قطعات باعث خوردگی قالب‌های فلزی معمولی می‌شود و این قطعات برای کسانی که سلاح‌ها را پس می‌دهند مشکلاتی را به همراه دارد.

بنابراین، CCI به عمد تصمیم گرفت از حجم سوخت غیر استاندارد استفاده کند تا از تلاش تعمیرکاران سلاح برای استفاده مجدد از این قطعات جلوگیری کند.

مشخصات فشنگ حساس شامل اندازه گردن، وزن گلوله، سرعت مورد انتظار، حداکثر فشار، فضای سر، طول بشکه، نوع فیوز، دوشاخه، قطر بدنه، طراحی شانه، نوع قاب و غیره است.