پیراهن مردانه زوپینی که نیاز به شستن ندارد

پیراهن های مردانه انواع مختلفی دارند، از پیراهن های باریک گرفته تا مدل های کلاسیک، از طرح های راه راه تا پیراهن های ساده. دانستن نحوه پوشیدن هر یک از این پیراهن ها انتخاب ترکیب مناسب با سلیقه خود را آسان می کند. “انواع پیراهن مردانه چیست؟” ما سوال را برای شما به تفصیل آورده ایم.

پیراهن‌های باریک که از پرطرفدارترین پیراهن مردانه زوپینی است، با باریک کردن قسمت‌های کمر و وسط به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که روی بالاتنه می‌آیند.

با ترکیب چنین پیراهن هایی با شلوار جین و کفش های کتانی می توانید ظاهری اسپرت داشته باشید. اگر می خواهید هم اسپرت و هم شیک باشید، می توانید با پیراهن های باریک یقه دکمه دار به ظرافت خود اضافه کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، این پیراهن ها که برای ایجاد ظاهری «کلاسیک» ترجیح داده می شوند، بیشتر با کت و شلوار و کت پوشیده می شوند.

می‌توانید ترکیب پیراهن‌های مدل کلاسیک خود را با دستمال‌های یقه‌ای متحرک کنید و با استفاده از دکمه‌های سرآستین بر روی سرآستین، استایلی شیک به دست آورید. و البته کراوات‌ها را هم فراموش نکنیم که اکسسوری‌های ضروری مردان با انتخاب‌های سلیقه‌ای هستند!

مدل های پیراهن راه راه که جزو پرطرفدارترین تیپ های پیراهن مردانه هستند، حتما باید در کمد لباس شما باشند! اگر هنوز پیراهن راه راه ندارید که بتواند در هر ترکیبی شما را همراهی کند، می توانید از مجموعه پیراهن دوک مدلی مناسب سایز خود خریداری کنید. با ست کردن پیراهن خود با کت و شلوار قهوه ای تیره و کفش های ورزشی سفید، می توانید ظاهری شیک و شیک داشته باشید و تمام نگاه های کنجکاو را به خود جلب کنید.

می توانید با ترکیب هایی که شخصیت و استایل شما را نشان می دهد، ظاهری اسپرت یا کلاسیک ایجاد کنید. با این حال، برای رسیدن به یک استایل شیک، باید شلوار، کراوات، کفش و کت و شلوار را برای همراهی پیراهن خود انتخاب کنید. بنابراین، “در ساخت ترکیب پیراهن مردانه چه چیزی باید در نظر گرفته شود؟”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.