پلیسی با گردو فسنجانی سارقان محل را شناسایی کرد

چربی‌های سالم، یعنی اسیدهای چرب امگا 3، پوستی صاف‌تر به شما می‌دهند، و ویتامین E از ترمیم پوست پشتیبانی می‌کند و با چین و چروک‌ها مبارزه می‌کند.
سلب مسئولیت: مصرف یا استفاده بیش از حد از گردو فسنجانی یا روغن گردو می تواند عوارض جانبی مضری در بدن داشته باشد، مانند تشکیل سنگ کلیه. همیشه هنگام مصرف هر محصولی اعتدال را رعایت کنید.

گردو می تواند برای پوست شما بسیار مفید باشد. آنها حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان، عوامل ضد التهابی، ویتامین های B کمپلکس، ویتامین E، ریبوفلاوین، نیاسین و پروتئین هستند. همه این مواد مغذی برای سلامت سلول های پوست ضروری هستند.

روغن گردو یک درمان قدیمی برای مشکلات پوستی است و نوعی مراقبت طبیعی از پوست است. التهاب پوست را تسکین می دهد، آکنه را درمان می کند، چین و چروک ها را کاهش می دهد، تولید کلاژن را افزایش می دهد و غیره

با چین و چروک، سیاهی دور چشم و آکنه مبارزه می کند
روغن گردو ماده ای عالی برای تقویت پوست است که می تواند به مبارزه با مشکلات عمده پوستی مانند آکنه، چین و چروک و لکه های تیره کمک کند. مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و ویتامین های موجود در گردو به سفت شدن منافذ پوست، رفع هایپرپیگمانتاسیون و کاهش آکنه کمک می کند.

چند قطره روغن گردو را به طور مرتب زیر چشمان خود ماساژ دهید تا از سیاهی دور چشم خلاص شوید. 3 تا 4 قطره روغن گردو را قبل از خواب روی پوست خود بمالید تا آن را هیدراته نگه دارید و آکنه یا چین و چروک را درمان کنید.

گردو

لایه برداری پوست
از گردو می توان برای لایه برداری پوست استفاده کرد
گردو به دلیل داشتن بافت و ویتامین E (آنتی اکسیدان) می تواند یک لایه بردار موثر پوست باشد.

از اسکراب های صورت گردو برای پاکسازی منافذ پوست و خلاص شدن از شر زباله های اضافی، سلول های مرده پوست و آلودگی های سطح پوست استفاده کنید.

ویتامین E و B6 ویتامین‌های ضروری پوست هستند که به پاک کردن آلودگی و آلودگی از منافذ پوست شما کمک می‌کنند. آنها می توانند لکه های تیره، برنزه شدن و آکنه را کاهش دهند و پوست شما را هیدراته کنند و به طور طبیعی پوستی درخشان و نرم به شما بدهند.

پوست را مرطوب می کند
روغن گردو گردش خون را بهبود می بخشد و بسیار آبرسان است زیرا حاوی اسیدهای چرب ضروری است که به حفظ رطوبت در پوست کمک می کند.

به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند
گردو منبع عالی آنتی اکسیدان است. آنها حاوی مقدار زیادی پلی فنول هستند که به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود شناخته شده اند و با آسیب رادیکال های آزاد در پوست شما مبارزه می کنند و از پیری جلوگیری می کنند.

استفاده منظم از روغن گردو روی پوست به کاهش هایپرپیگمانتاسیون، اسکار آکنه و برنزه شدن پوست کمک می کند. اسیدهای چرب ضروری موجود در گردو همچنین با دادن بافت نرم و درخشندگی طبیعی به سلامت پوست شما کمک می کند.