مانتو یورد
خانه / پارچه / فروش پارچه گیپور | فروشگاه انواع پارچه مرغوب ایرانی و وارداتی

فروش پارچه گیپور | فروشگاه انواع پارچه مرغوب ایرانی و وارداتی

با توجه به مه كشورنان در زمينه نساجي پيش رفت بالايي داشته است انواع مختلفي از پارچه ها را تواتسته اند توليد كننيد از بين اين پارچه ها مي توات به پارچه گيپور اشاره نمود كه توانسته اند دسته هاي عظيمي را داشته باشد . 

به دليل اين كه يكي از پارچه هاي مجلسي به حساب مي ايد در بين ديگر پارچه ها براي لباس هاي عروس و مجلسي بسيار پر طرفدار مي باشد و توانسته مشتريان زيادي را به خود جذب كند. فروش پارچه گیپور | فروشگاه انواع پارچه مرغوب ایرانی و وارداتی

انواع پارچه گیپور در بازار

انواع پارچه گیپور در بازارپارچه گيپور در انواع مختلفي در بازار موجود مي باشد براي مثال پارچه گيپور ساده از همه پر فروش تر مي باشد چون قیمت پارچه گیپور ساده نسبت به بقيه مدل ها بسيار پر طرفدار است و طراحان زيادي به دليل اين كهرگيپور ساده نظر اكثريترا به خود جذب مي كتد از اين گيپور در مدل هاي خود استفاده مي كنند . قیمت پارچه گیپور در بازار نسبت به بقيه مدل هاي پارچه ها بالاتر است اما به دليل زيبايي كه به كار مي بخشد مي تواند سليقه ي مشتري را به خود جذب كند . بپارچه گيپور كار شده جزو گران ترين مدل ها مي باشد .   

فروش عمده پارچه گیپور

فروش عمده پارچه گیپور پارچه گيپور ساده نسبت به  قیمت گیپور دانتل مناسب تر است چون دانتل به دليل اهاري كه در بافت پارچه گيپور ايجاد مي كند سبب مي شود تا قيمت بالاتري را داشته باشد و هم چنين سبب مي شود تار لباس خوش نقش تر در بدن بايستد و بدن را زيبا تر و خوش اندام تر نشان مي دهد بعضي از پارچه هاي گيپور دانتل به دليل اين كه كار شده هم هستند براي لباس هاي عروسي از ان ها استفاده مي شود و طراحان از پارچه هاي گيپور دانتل كار شده براي طراحي لباس هاي مجلسي استفاده هاي زيادي مي كنند . 

واردکننده مدل های روز پارچه به کشور

واردکننده مدل های روز پارچه به کشوردر ايران به دليل اين كه طراخحان زياد و با ذوقي داريم توانسته اند با توجه به علمروز دنبا شكيل ترين لباس ها را طراحي كنند و از ان ها در جاهاي مختلف استفاده نمايند . پارچه هاي گيپور يكي از ان دسته پارچه هايي هستند كه نسبت به بقبه مدل ها پر فروش ترين مدل مي باشد و در اكثر لباس هاي شب به دليل اين كه خروجي كار كار مجلسي مي شود بسيار استفاده مي شود. در اكثر مغازه ها از اين پارچه ها در پشت ويترين استفاده مي شود به دليل اين كه بسيار زياد مي تواند مشتري را جذب خود كند . 

لیست قیمت پارچه های باکیفیت ایرانی

لیست قیمت پارچه های باکیفیت ایرانیقيمت پارچه هاي با كيفيت ايراني هم به نسبت پارچه هاي ترك قيمت بالايي دارند . 
قیمت پارچه گیپور سفید از ان ديته از پارچه هايي است كه در بين مزون ها مصرف بسيار بالايي دارد و از ان در همهي لباس هاي عروسي استفاده مي شود پارچه هاي كيپور سفيد اكثر براي لباس عروس خانم ايي كه مدل هاي خاص و تك مي خواهند به دليل تنوع بالايي كه دارد استفاده مي شود و با يك طراحي زيبا خروجي فوق العاده اي مي دهد . 

خرید گیپور در بازار های داخلی

خرید گیپور در بازار های داخلی خريد اكثر پارچه ها از جمله پارچه خرید پارچه مجلسی را مي توانيد از بورس اين مناطق مثل خيابان زرتشت انجام دهيد در اين مكان ها به دليل اين كه بورس انواع پارچه هاي مجلسي مختص لباس شب وجود دارد مي ووانيد با قيمت مناسب خريد اين پارچه ها را انجام بدهيد هم چنين به دليل اين كه تنوع در اين خ بسيار بالا است انتخاب را مي تواند راحت تر بكتدو با هر سليقه اي كه باشيد دست خالي از اين خيابان خارج نخواهيد شد . فقط قبل از ورود حتما سايز را از خياط خود دريافت كنيد تا پارچه كن و يا زياد نيايز . 

نمایندگی های فروش پارچه های وارداتی در کشور

نمایندگی های فروش پارچه های وارداتی در کشوردر ايران نماينگي فروش پارچه زياد است قیمت پارچه گیپور کار شده هم نسبت به بقيه مدل ها داراي رنج قيمت بسيار بالاتري مي باشد . در خ زرتشت و مهران نمايندگي هاي فروش پارحه هستند كه در اين مناطق مي توانيد پارچه هاي وارداتي را دريافت نماييد و از ان ها در دوخت لباس هاي خود استفاده كند البته پارچه هاي ايراني درراي كيفيت بالايي هستند اما خوب پارچه هاي وارداتي هم زيبايي زيادي دارند كه نظر مشتري را به خود جذب مي كند . 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی حکمتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121502162
شماره مدیر تولید: 09122546064
شماره ثابت کارخانه: 02155824003
آدرس کانال: mantoyourd@
پست الکترونیکی: mantoyourd@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه | خرید مدل های مرغوب آن در کشور

پارچه ها انواع گوناگونی دارند. از پارچه ها در تولید انواع مختلفی از پوشاک استفاده می شود. پارچه ها همچنین در صنایع و جاهای مختلفی کاربرد دارد که می توان به این

پاسخی بگذارید