فروش عمده پارچه فوتر | فروش مستقیم پارچه از کارخانه

پارچه مانتویی از الیاف پشم و موی بز تولید می شوند، در نتیجه به شدت باعث گرما می شوند و بهترین نوع پارچه پالتویی می باشند. فوترهای پالتویی کوبیده شده بوده و حالت شل و وا رفته ندارند. فوترهای پالتویی تک رنگ هستند اما تنوع رنگ دارند.

پارچه مبلی  را می توان از عرضه کننده اصلی و رسمی خرید نمود، که نسبت به بازار شهر تفاوت قمیت بسیاری دارد . پارچه های که در بازار عمده عرضه می شود دارای کیفیت و وزن مختلفی هستند و مشتریان نسبت به بودجه خود بهترین نوع آن را تهیه می نمایند. یکی از مهم ترین مکان فروش عمده پارچه فوتر  فروشگاه پرشین است. که مشتریان می توانند با مراجعه به بخش فروش آن می توانند رنگ بندی آن را مشاهده کنند.

فروش عمده پارچه فوتر | فروش مستقیم پارچه از کارخانه

فروش عمده پارچه در بازار های داخلی

فروش عمده پارچه در بازار های داخلی

بهترین مکان برای خرید پارچه ملحفه و پارچه پالتویی پشمی  بازار بزرگ تهران راسته پارچه فروشان سرای امیر کبیر است. انواع پارچه  با قیمت ارزان به صورت عمده و جزئی عرضه می نماید. این بازار برای کسانی که تولیدی دارند بسیار مناسب چون گاهی اوقات پارچه را می توان به نصف قیمت هم تهیه نمود.

بازار مولوی یکی از معروفت ترین مکان عرضه پارچه تترون سفید مخمل  است. هر نوع پارچه ای را بخواهید می توان از پاساژ چند طبقه مولوی تهیه نمایید.

لیست قیمت انواع پارچه در تهران

لیست قیمت انواع پارچه در تهران

قیمت پارچه فوتر در تهران نسبت به سایر شهرها ارزان تر است.

قیمت پارچه فوتر ترک متری:132,000تومان

قیمت پارچه فوتر پالتویی متری:60,000تومان

دلیل ارزان بودن قیمت این پارچه در تهران :

  1. کارخانجات تولیدی زیادی در این زمینه فعال هستند.
  2. محصول تولیدی کارخانجات اصفهان و یزد به طور مستقیم در این شهر توزیع می گردد.
  3. تمام پارچه های وارداتی ابتدا به بازار و انبارها تهران انتقال پیدا می کنند و سپس بر اساس سفارش به سایر مناطق ارسال می شوند.

راهنمای خرید پارچه در یزد

راهنمای خرید پارچه در یزد

یزد از نظر تولید پارچه یکی از مراکز مهم نساجی ایران بشمار می رود و فعال ترین شهر از نظر تولید پارچه است. اما از نظر فروش جزئی پارچه چندان رونق زیادی ندارد و مانند شهرهای نظیر اصفهان، مشهد و تهران بازاری مخصوص برای ارائه پارچه ندارد. به تازگی فروش عمده پارچه کیلویی مد شده است و معمولاً خرید پارچه به صورت کیلویی به صرف تر است و می توان پارچه ها کیلویی را از عمده فروشی ها تهیه نمود. یکی از مکان های که می توان در یزد پارچه تهیه کرد بازار قدیم است که امروزه خیابان قیام نام گرفته است.

موارد مصرف پارچه فوتر پالتویی

موارد مصرف پارچه فوتر پالتویی

پارچه های فوتر بدلیل داشتن الیاف و پشم داخل مناسب برای تهیه انواع لباس زمستانه هستند، مانند: کت، پالتو زنانه و مردانه، جلیقه،گرمکن ورزشی، کلاه کج و بسیاری از لباس های دیگر استفاده می شود.  پشم به کار رفته در این نوع پارچه ها همانند یک عایق عمل می کند و گرما را در خود نگه می دارد به همین دلیل پرمصرف ترین نوع پارچه در انواع لباس های زمستانه است. کیفیت این پارچه وابسته به درصد پشم موجود و سایر الیاف به کار رفته در آنها است.

نمایندگی های فروش پارچه فوتر

نمایندگی های فروش پارچه فوتر

مرکز فروش پارچه فوتر

در تمامی مراکز فروش پارچه فوتر پارچه فوتر پالتویی وجود دارد. راه های تهیه پارچه

  • مراکز فروش پارچه فوتر در سراسر کشور
  • خرید از سایت فروش اینترنتی پارچه
  • خرید از مراکز و  نمایندگی ها انحصاری زیر نظر برند های تولید کننده

حراج انواع پارچه در مشهد

حراج انواع پارچه در مشهد

امروزه اکثر مغازه داران پارچه فروشی به دنبال خرید و تهیه انواع پارچه های ارازن هستند تا بتوانند نظر مشتری را جلب نمایند. پارچه در شهر مشهد به صورت عمده و جزئی عرضه می شود و می توان با مراجعه به مراکز خرید متناسب با نیاز خود پارچه تهیه نمود. همچنین برای  خرید پارچه می توانید به چهار راه خسروی که بورس پارچه در مشهد مراجعه کنید، انواع پارچه را با قیمت و کیفیت خوب عرضه می کند.

عمده فروشی بازار مشهد همواره به دنبال ارزان ترین پارچه کیلویی برای تامین نیاز بازار و مسافرین این شهر است. پارچه یکی از مهم ترین سوغات است، که فروش کیلویی پارچه تا حد زیادی موجب جلب رضایت مشتری شده است.