عروسی با شکلات تخته ای کوچک سفره عقد خود را تزئین کرد

بچه ها عاشق شکلات تخته ای کوچک هستند. و برای هر گونه تغییرات خلقی در کودکان، شکلات راه حل تضمینی برای آرام کردن خلق و خوی آنهاست. همچنین، فیلم هایی به طور خاص بر اساس شکلات برای بچه ها ساخته شده است.

مانند چارلی و کارخانه شکلات سازی، ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی، مستر مول و کارخانه شکلات سازی، و بسیاری دیگر. پس مقداری از زمان گرانبهای خود را صرف درک تاریخچه و حقایق مرتبط با عشق اول هر کودک کنید – شکلات خوردن بچه های شکلات.

برخی می گویند شکلات ها در 2000 سال گذشته وجود داشته اند و برخی می گویند که قدمت آن به 4000 سال می رسد. گفته می شود که در روزهای تاریخی، آزتک ها و مایاهای باستان غذاهای خاص خود را با شکلات جشن می گرفتند.

نوشیدنی های دانه کاکائو (دانه هایی که از آن شکلات درست می شود) به افراد با منزلت بالا در دوران باستان ارائه می شد. و این نوشیدنی ها شیرین نبودند بلکه تلخ بودند.

نه تنها این، بلکه از شکلات ها نیز به عنوان نشانه ای برای قدردانی از خدایان استفاده می شد. و با کمال تعجب، در یک مقطع زمانی، دانه های کاکائو به عنوان ارز برای معاملات تجاری استفاده می شد.

در طول قرن هفدهم بود که شکلات در اروپا بسیار محبوب شد، به طوری که در انگلستان خانه های شکلات ویژه ای افتتاح شد. خانه های شکلاتی مغازه هایی بود که در آن شکلات درست می شد و همچنین در دسترس افرادی مانند اشراف ثروتمند بود.

شکلات

چند نکته بیشتر درباره شکلات برای کودکان:
یک نوع شکلات وجود ندارد بلکه چندین نوع شکلات موجود است. شکلات خالص شیرین نشده، شکلات پخت نامیده می شود و از مواد جامد کاکائو و کره کاکائو تشکیل شده است.

این شکلات دست نخورده است که برای تهیه انواع دیگر دستور العمل های شکلاتی استفاده می شود. شکلات شیرین از شکلات و شکر تشکیل شده است. شکلات شیرین، شکلاتی است که بیشتر توسط بچه ها مصرف می شود. شکلات شیری با شیر و شکلات یا شیر تغلیظ شده و شکلات درست می شود.

شکلات تلخ نوعی است که چربی و شکر در مخلوط کاکائو دارد.
بر اساس مواد تشکیل دهنده، شکلات سفید از نظر فنی شکلات نیست. کاکائو نداره
شکلات تنها محصول خوراکی شناخته شده در جهان است که زیر دمای بدن انسان 37 درجه سانتیگراد ذوب می شود. به همین دلیل است که شکلات حتی قبل از اینکه روی جوانه های چشایی ما قرار بگیرد، آب می شود.
اولین تخته شکلات در سال 1842 توسط برند مورد علاقه بچه ها Cadbury ساخته شد.

شکلات در سراسر جهان به قدری محبوب است که دو روز ویژه برای آن در نظر گرفته شده است – 7 جولای به عنوان روز جهانی شکلات و 28 اکتبر به عنوان روز ملی شکلات ایالات متحده.
هالووین تعطیلاتی است که در آن بیشترین تعداد شکلات در سراسر جهان در مقایسه با عید پاک یا ولنتاین فروخته می شود.
شکلات برای بچه ها