دفتر نقاشی ارزان که طراحی را به شما می آموزد

رنگ آمیزی و طراحی در دفتر نقاشی ارزان  هر دو به کودکان کمک می کند تا مهارت های حرکتی ظریف خود را بهبود بخشند. آنها همچنین مغز را برای تمرکز آموزش می دهند. برای والدین و معلمان، این فعالیت های ارزان قیمت نیاز به آمادگی محدود دارد و برای سفر مناسب هستند (به ویژه با نزدیک شدن به تعطیلات زمستانی).

رنگ آمیزی ذهنی چیست؟ از ما می‌خواهد روی نحوه انتخاب و اعمال رنگ در یک طرح تمرکز کنیم تا آگاهی خود را به لحظه حال برسانیم. این فرآیند شبیه مدیتیشن است، ما هر فکری را درباره فردا یا دیروز یا کاری که قرار است بعد از اتمام کار انجام دهیم را کنار بگذاریم.
آن مداد رنگی های ضخیم را در حدود علامت 1 ساله بشکنید. بیشتر کودکان نوپا بین 12 تا 15 ماهگی آماده شروع رنگ آمیزی و خط خطی هستند، اما مانند همه چیزهای مربوط به کودک، یادگیری نقاشی نیز فرآیندی است که در مراحل مختلف اتفاق می افتد.

رنگ آمیزی یک راه سالم برای از بین بردن استرس است. مغز را آرام می کند و به آرامش بدن شما کمک می کند. این می تواند خواب و خستگی را بهبود بخشد و در عین حال بدن درد، ضربان قلب، تنفس و احساس افسردگی و اضطراب را کاهش دهد.

مونته سوری در خانه رنگ را محدود نمی کند. به ما یادآوری می کند که زیبایی طبیعی را محدود نکنیم. بیشتر اوقات از رنگ برای تحریک بیش از حد و پرت کردن حواس کودک استفاده می شود.
رنگ‌آمیزی قدرت دست، مهارت‌های ادراکی بصری و مهارت‌های دقت در درک را توسعه می‌دهد. این اولین باری است که بسیاری از ما خلاقیت خود را ابراز می کنیم و چیزی را تولید می کنیم که به آن افتخار می کنیم. اعتماد به نفس را افزایش می دهد، درک علت و معلول را توسعه می دهد و دامنه توجه را افزایش می دهد.۹ تیر ۱۴۰۰
دکتر راشل آنونزیاتو، دانشیار روانشناسی در دانشگاه فوردهام نیویورک، می گوید: «این تغییر در مهارت های رنگ آمیزی نقطه عطفی برای کودکان است زیرا نشان می دهد که مهارت های حرکتی و مهارت های شناختی آنها در حال رشد است.»
کودکان بیشتر به سمت رنگ های روشن مانند قرمز، زرد، سبز، آبی و صورتی جذب می شوند. چنین رنگ هایی باعث ایجاد حس انرژی و بازیگوشی می شود. این رنگ ها شادی را نیز نشات می دهند. با بزرگتر شدن، ترجیحات رنگ ما نیز تغییر می کند.