دستکش بدنسازی بدون مچ بند ورزشکاری توسط میلیاردری به سرقت رفت

مب دانید که دستکش بدنسازی بدون مچ بند این دستکش های تمام انگشتی برای تمرینات پاورلیفتینگ بسیار مفید هستند. به عنوان یک دستکش تمام انگشت، دارای بالشتک قابل اعتماد است و از دست شما محافظت کامل می کند.

دسته در کف دست از چرم مصنوعی ساخته شده است و رویه آن از مواد قابل تنفس مشبک ساخته شده است تا تهویه مناسب جریان هوا را فراهم کند.

دستکش چرمی کوبو، دستکش های بدنسازی اگر به دنبال دستکش های ورزشی با بهترین ساپورت مچ هستید، مطمئناً این دستکش برای شما مناسب است.

این دستکش چرمی کوبو با کاهش احتمال آسیب دیدگی راحتی شما را افزایش می دهد. همچنین دارای یک بسته بندی مچ دست قابل تنظیم است که در حین انجام تمرین از مچ دست شما پشتیبانی زیادی می کند.

دستکش

دستکش های ورزشی پایتون نیویا، دستکش های بدنسازی این دستکش های نیویا از کف دست های شما در طول تمرین پشتیبانی می کنند. این دستکش از مواد میکروفیبر ساخته شده و برای استفاده روزمره قابل شستشو است. از آنجایی که دستکش نیم انگشتی است، برای ورزشکاران معمولی ایده آل است.

دستکش وزنه برداری کوبو، دستکش های بدنسازی این دستکش های چرمی و مشبک فشار ناخواسته روی مچ دست را در طول تمرین وزنه برداری کاهش می دهد.

دارای روکش کشسان لاستیکی است که احتمال آسیب دیدگی مچ دست در حین تمرین را کاهش می دهد. این دستکش وزنه برداری با قابلیت شستشو تمام فشار را جذب می کند و فشاری را که بر دستان شما وارد می کند کاهش می دهد.

دستکش فلکس Burnlab، دستکش های بدنسازی این دستکش دارای یک لایه بالشتک اضافی است، بنابراین به شما حمایت بهتری از انگشتان و کف دست می دهد. دارای طراحی قوی تهاجمی است و برای انجام انواع تمرینات شامل وزنه برداری، کراس فیت و دوچرخه سواری مناسب است.

دستکش ورزشی چرمی XTRIM AEGIS، دستکش های بدنسازی این دستکش برای مبتدیان خوب است و از کف دست شما پشتیبانی کامل می کند. علاوه بر همه، استحکام، راحتی، دوام و چسبندگی بهتر را در طول هر تمرین شدید فراهم می کند.