خودکار چهار رنگ که هرگز رنگ آن تمام نمی شود

خودکار چهار رنگ در ابتدا در 2 نسخه عرضه شد: یکی با بدنه نارنجی و نوک ظریف، مورد علاقه دانش‌آموزان و دانش‌آموزان، دیگری با بدنه آبی و نوک متوسط.

هر دو مدل دارای یک توپ کوچک جامد در قسمت بالایی خود بودند که نشان دهنده نماد “Bic head” این برند بود. طبق افسانه، از آن برای کار با شماره گیری تلفن های قدیمی استفاده می شد.

مزیتی که خودکارهای چند رنگ دارند قیمت آن است. قلم ها بسیار مقرون به صرفه هستند و برای افرادی که عملکرد و فرم نادرست دارند هدف قرار می گیرند.

تعداد زیادی قلم ترکیبی با مارک ممتاز وجود ندارد، زیرا تقاضای زیادی برای آنها وجود ندارد. در عوض، به نظر می‌رسد بازار هدف قلم‌های انعطاف‌پذیر مقرون‌به‌صرفه، همه کسانی را که از آن‌ها استفاده می‌کنند خوشحال می‌کند. می توانید چندین خودکار چند رنگ بخرید که آنها را در مکان های مختلف قرار دهید تا مطمئن شوید که یک خودکار همیشه نزدیک است.

برخی از این قلم ها به شما امکان می دهند کارتریج ها را دوباره پر کنید، اما نه همه آنها. در واقع بزرگترین اشکال در مورد این خودکارها این است که احتمالاً از رنگ ها به طور یکنواخت استفاده نمی کنید. این شما را ناامید می کند زیرا احتمالاً چندین رنگ خواهید داشت که به سختی از آنها استفاده می کنید و بیشتر خودکارها به شما اجازه نمی دهند قبل از خرید رنگ ها را انتخاب کنید.

خودکار

چهار رنگ استاندارد مشکی، سبز، آبی و قرمز هستند. برخی از خودکارهای رنگارنگ یک مداد مکانیکی نیز دارند. این مفید است، اما ممکن است فقط برای افرادی با علایق تخصصی مفید باشد.

از آنجایی که بدنه قلم باید چندین رنگ را در خود جای دهد، کارتریج های جوهر کوچکتر هستند. این بدان معنی است که اگر فقط از یک رنگ استفاده شود، آنها سریعتر تمام می شوند.

این وضعیت باعث می‌شود زمانی که فرد باید بین استفاده از رنگ‌هایی که ترجیح نمی‌دهند یا اینکه قلم را با جوهر فراوان باقی‌مانده در رنگ‌های دیگر انتخاب کند، تصمیم بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.