خرید عمده پارچه | تولید انبوه آن در بازار های داخلی

خرید عمده پارچه ابریشم سود و ضررهای بسیاری را به همراه دارد و پارچه فروش ها از ۲ طریق پارچه مغازه را جور میکنند، یا از تولیدی های پارچه چرم اکلیلی مستقیم خرید میکنند و یا اینکه از بازار پارچه فروش ها ی بازار بزرگ به صورت عمده خرید میکنند و در ابتدای کار که هنوز شما هیچ اطلاعاتی نسب با آن ندارید خرید عمده پارچه بهتر است. عمده فروشی میتواند یک چالش جذاب برای کسب و کار باشد،طرح خوب، منبع استراتژیک و بازاریابی هوشمند عناصر حیاتی هستند که ممکن است باعث موفقیت یا شکست شوند و همچنین خرید عمده پارچه در ابتدای کار روحیه را با پتانسیل موفقیت به کارآفرین تزریغ میکند و در ادامه با خرید روش های متفاوت و انواع پارچه ها به صورت عمده آشنا خواهیم شد.

خرید عمده پارچه | تولید انبوه آن در بازار های داخلی

توزیع و فروش انواع پارچه در بازار های داخلی و خارجی

توزیع و فروش انواع پارچه در بازار های داخلی و خارجیتوزیع انواع پارچه ملحفه ای خارجی در کشور بر عهده مراکز فروش پارچه هایی است که در کنار انواع پارچه ملحفه ای ایرانی، محصولات خارجی و وارداتی را هم عرضه می دارند و آیا میدانستید که بیشترین میزان پارچه تریکو کشی خارجی در بازار داخلی کشور یافت میشود.

ایران در زمینه تولید پارچه اسپان ، توانسته موفقیت های زیادی کسب کند و در بازار جهانی شناخته شود.اما به دلایلی با توجه به تعرفه ها،نیاز به واردات پارچه ملحفه ای خارجی به بازار داخلی می باشد که کشور های تولید کننده آن نیز در زیر معرفی شده اند:

 1. کشور ترکیه
 2. کشور چین

پارچه فروشی کیلویی عمده در تهران

پارچه فروشی کیلویی عمده در تهرانفروش انواع پارچه های نخی با قیمت های استثنایی در بازار های بزرگ تهران و قیمت عمده پارچه نخی ۱۴،۵۰۰ تومان است.

راسته عمده فروشان پارچه در انتهای بازار و در سرایی به نام امیرکبیر قرار دارد. در این سرا انواع و اقسام پارچه ها از پارچه های مجلسی تا پارچه های فاستونی و ملحفه ای و تریکو و غواصی و لاکرا چیده شده اند و به صوزت عمده یا جزئی به فروش میرسند.این بازار برای کسانی که تولیدی دارند بسیار مناسب است زیرا با خرید عمده پارچه قیمت آن حتی ممکن است به نصف هم برسد.

همچنین فروش عمده پارچه ایرانی کیلویی قم ،قزوین، شیراز، بندرعباس ،دزفول،اهواز و دیگر شهر ها را میتوانید در مرکز پخش پارچه ی پرشین با ارزان ترین قیمت به صورت کیلویی تهیه کنید.

لیست قیمت انواع پارچه

لیست قیمت انواع پارچهلیست قیمت پارچه مانتویی در ایران با توجه به نوع و کیفیت آن

 • پرشیا مکانیک لاکچری 18,500 تومان
 • قیمت پارچه غواصی فروش به صورت طاقه ای ۲۰ کیلویی 52,000 تومان
 • پارچه ویکسوز کش کد 30,000 تومان
 • پارچه تترون مدارسی شمیم 19,900 تومان
 • پارچه فاستونی که به صورت عمده به فروش میرسد 98,000 تومان
 • پارچه فاستونی جامعه فروش به صورت عمده      98,000تومان
 • پارچه ژاکارد دریا فروش عمده 31,500تومان
 • پارچه فیلامنت ورزشی فروش عمده 70,000 تومان
 • قیمت پارچه لاکرا گوناگون است و به صورت زیر میتوان آن را مشاهده نمود.
 • پارچه لباسی پنبه لاکرا فروش عمده 20,000 تومان
 • پارچه پنبه لاکرا لباسی فروش عمده 19,000تومان

راهنمای خرید انواع پارچه

راهنمای خرید انواع پارچهافرادی که به تازگی وارد حرفه ی خیاطی شده اند امکان این که خطلا و اشتباه کنند زیاد است و به همین دلیل نیاز است برای کاهش هزینه های مصرفی در طی زمانی که برای اولین بار وارد حرفه ی خیاطی می شوند تا زمانی که به یک خیاط حرفه ای تبدیل می شوند از مواد اولیه ی ارزان قیمتی استفاده کنند، یکی از مواد اولیه ی خیاطی پارچه است با استفاده از پارچه ارزان قیمت افراد میتوانند تا حد زیادی در هزینه های اولیخ که خیاطی برایشان در پی دارد صرفه جویی کنند.

 1. پارچه ی نخی: اولین پارچه که میتوان گفت از نظر قیمت نسبت به سایر پارچه ها از قیمت کم تری برخوردار است پارچه نخی است.
 2. پارچه ی ریون: دومین پارچه ای که میخواهیم در لیست پارچه های ارزان قیمت به آن اشاره کنیم پارچه ی ریون است.
 3. پارچه ی تریکو:رتبه ی سوم ارزان ترین قیمت پارچه متعلق به پارچه ی تریکو است.لیست قیمت پارچه تریکو نیز بسیار متنوع است و پارچه ی تریکو دارای جنس ها و بافت های متنوعی است که برای مصازف گوناگون و با قیمت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.
 4. پارچه ی کرپ: جایگاه چهارم ارزان ترین قیمت های پارچه متعلق به پارچه ی کرپ است. پارچه ی کرپ دارای جنس هایی همچون پلی استر و پشم و ابریشم است.
 5. پارچه ی حریر: رتبه ی آخر و جایگاه پنجم پارچه های ارزان قیمت به پارچه ی حریر اختصاص دارد. پارچه ی حریر پارچه ی ایریشم نازکی است که میتوان گفت شبیه تور،فاستونی و وال است.

خرید عمده انواع پارچه

خرید عمده انواع پارچهمرکز فروش و پخش عمده انواع مختلفی از پارچه در کشورمان وجود دارد که با ارسال به تمام نقاط کشور با بهترین قیمت و عرضه جنس درجه یک بازار افتخار ماست.

لیست محصولات انواع پارچه

لیست محصولات انواع پارچهلیست محصولات انواع پارچه

 1. نخی
 2. پلی استر
 3. ویکسوز
 4. لینن
 5. لاکرا با الاستین
 6. جیر
 7. چرم طبیعی
 8. چرم مصنوعی یا پی وی سی
 9. ابریشم
 10. جین
 11. ریون
 12. نایلون
 13. کرپ
 14. ساتن
 15. گاباردین
 16. اشبالت
 17. نوبرک
 18. حریر
 19. پلاستیک
 20. پلی یورتان