حنا هندی قهوه ای توسط قاچاقچیان شبانه دزدیده شد

تمرین قدیمی استفاده از حنا هندی قهوه ای به عنوان هنر بدن در بین فرهنگ ها پذیرفته شده است. لکه‌ای که روی دست‌ها، بازوها و پاها از طرح‌های نفس‌گیر باقی می‌گذارد، افزودنی عالی برای هر جشنی است.

حنا دارای خواص درمانی طبیعی است به همین دلیل برای مو نیز مفید است. مواد مغذی برخی از بهترین حنا برای مو به درمان پوست سر و بهبود سلامت مو کمک می کند و موهای شما را درخشان تر و درخشان تر نشان می دهد.

پیش از این، گیاه حنا در هر باغ آشپزخانه موجود بود و زنان خانواده فرصت‌های فراوانی داشتند تا هر زمان که می‌خواستند یک ترکیب خانگی برای خود درست کنند.

با کمبود فضا و مهارت های باغبانی، امروزه ترکیب حنا از خانه تهیه نمی شود، بلکه به صورت پودر ریز در بازار یافت می شود. لیست ما از 11 بهترین حنا برای مو مطمئناً به شما کمک می کند تا یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. بخوان تا بیشتر بدانی.

گودرژ یک نام آشنا است و به دلیل تولید محصولات گیاهی برای موهای سالم شناخته شده است. خالص ترین حنای راجستانی با 9 نوع ماده گیاهی ساخته شده است که ریشه مو را تغذیه کرده و آن را ابریشمی و صاف می کند.

حنا

این 9 گیاه عبارتند از: برینگراج، چریش، آملا، آلوئه ورا، براهمی، شیکاکای، متی، هیبیسکوس و جاتامانسی. یک برند قابل اعتماد محلول مراقبت از مو برای حالت دادن به مو و ایجاد بدون شوره، این محلول با خاصیت خنک کنندگی خود همچنین عفونت های پوست سر را در صورت وجود درمان می کند.

حنای طبیعی که به نام حنای قرمز نیز شناخته می شود، لکه ای قهوه ای پر رنگ ایجاد می کند که می تواند در روزهای پس از اولین استفاده تیره شود.

حنای طبیعی شکل خالص حنا بر خلاف حنای خنثی یا سیاه است که ممکن است در واقع حاوی حنا نباشد، اما در عوض از گیاهان یا رنگ های دیگر ساخته شده است