تزئین خانه عروس با ادوات کشاورزی صادقی همه را متعجب کرد

از بین انواع مختلف ادوات کشاورزی صادقی و کاربردهای آنها، وسایل نقلیه مهم ترین هستند و بزرگترین سرمایه گذاری را نشان می دهند.

از بین انواع مختلف تجهیزات کشاورزی و کاربردهای آنها، وسایل نقلیه مهم ترین هستند و بزرگترین سرمایه گذاری را نشان می دهند. در حالی که یک کامیون اغلب جزء اصلی زندگی کشاورزی است، چندین وسیله نقلیه خاص دیگر نیز وجود دارد.

تراکتور
اینکه بگوییم «تراکتور» یک دسته بندی گسترده است، دست کم گرفته شده است. تراکتور در دنیای کشاورزی همه جا حاضر است و در اندازه های مختلفی برای هر عملیات کشاورزی وجود دارد. هدف اصلی تراکتور کشیدن تجهیزات مزرعه است، اما تراکتورهای مدرن را می توان با انواع ضمیمه ها برای برآوردن هر نیاز کشاورزی تجهیز کرد. به همین دلیل، تراکتورها خریدهای عقلانی برای کشاورزان کوچک و بزرگ هستند.

اینکه بگوییم «تراکتور» یک دسته بندی گسترده است، دست کم گرفته شده است. تراکتور در دنیای کشاورزی همه جا حاضر است و در اندازه های مختلفی برای هر عملیات کشاورزی وجود دارد.
ادواتادوات

انواع مختلفی از تراکتور وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تراکتورهای جمع و جور: تراکتورهای فشرده همانطور که از نامشان پیداست تراکتورهای کوچک و پرقدرتی هستند که می توانند به انجام کلیه عملکردهای اساسی مورد نیاز در مزرعه کمک کنند. تراکتورهای فشرده برای جابجایی مواد و کار در فضاهای تنگ که تراکتورهای سنتی در آن جا نمی‌شوند ایده‌آل هستند.
تراکتورهای چرخدار: تراکتورهای چرخدار تراکتورهای همه منظوره هستند که به شما کمک می کنند حداکثر استفاده را از ماشین آلات خود ببرید. این تراکتورهای کاربردی می توانند نیازهای مختلفی را برآورده کنند و می توانند برای خاک زنی، جابجایی مواد و کشیدن تجهیزات تجهیز شوند. با طیف وسیعی از گزینه‌ها در اسب بخار، ظرفیت بالابری، کنترل و سبک کابین، می‌توانید تراکتور چرخ‌دار را انتخاب کنید که برای شما و کاربرد شما بهترین کار را دارد.
تراکتورهای مسیری: تراکتورهای مسیری، وسایل نقلیه کشاورزی هستند که به جای لاستیک روی آن‌ها از خطوط لاستیکی نصب می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهند مزارع را با قدرت بیشتری شخم بزنند در حالی که سواری نرم‌تری برای اپراتور فراهم می‌کنند.
تراکتور باغی: تراکتور باغی نوع خاصی از تراکتور است که با ویژگی هایی برای کارکرد بهینه در باغات سازگار شده است. این تراکتورهای باریک می توانند به راحتی بین ردیف درختان قرار بگیرند و در عین حال نیروی مورد نیاز برای انجام محوطه سازی و نگهداری را فراهم می کنند.
اتصالات خاصی که با تراکتور استفاده می شود بسیار متنوع است. برای جزئیات بیشتر در مورد انواع اتصالات موجود و کارهایی که انجام می دهند، به بخش پایین تر که پیوست های تراکتور را پوشش می دهد، مراجعه کنید.