با لاله فیروزه کوبی میتوانید از سربازی خود معاف شوید

برای اینکه به درستی موثر باشد، باید حداقل سه برابر نور محیطی که آن را احاطه کرده، در نقطه کانونی نور داشته باشد.

این نوع روشنایی معمولاً توسط لاله فیروزه کوبی تامین می شود.

همانطور که از نام آن پیداست، نورپردازی وظیفه به شما کمک می کند تا کارهای خاصی مانند خواندن، آرایش کردن یا تکمیل وظایف کاری را انجام دهید. می توان آن را با نورپردازی فرورفته یا مسیری، روشنایی آویز یا لامپ های رومیزی تامین کرد. ممکن است نوری را انتخاب کنید که برجسته باشد و به خودی خود به یک ویژگی تبدیل شود و چیزی به زیبایی طراحی کلی اتاق اضافه کند.

یک لامپ ویژگی می تواند به مشخص کردن بخشی از اتاق به عنوان منطقه ای که در آن یک کار خاص انجام می شود کمک کند. یک گوشه مطالعه دنج مثال خوبی برای این خواهد بود. نورپردازی تاکیدی می تواند نقش کلیدی در طراحی کلی شما با ارائه نمایش در یک اتاق و ایجاد علاقه بصری ایفا کند.

به عنوان بخشی از طراحی داخلی، از آن برای جلب توجه به ویژگی های خاص استفاده می شود. می‌توان از آن برای برجسته‌کردن بافت‌های برخی از مواد، مانند دیوارهای سنگی یا پنجره‌ها استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای برجسته کردن نقاشی‌ها، مجسمه‌ها، قفسه‌های کتاب یا گیاهان استفاده کرد.

این می تواند عملکرد و همچنین فضا را فراهم کند، و این یک فرصت عالی برای به نمایش گذاشتن گزینه های نورپردازی طراحان است. نورپردازی برای فضای داخلی بخش کلیدی هر پروژه طراحی داخلی است، بنابراین اگر شما یک طراح داخلی هستید که به دنبال ایجاد یک رابطه کاری قوی با یک لوکس هستید. تامین کننده روشنایی یا مشتری که به مشاوره در مورد بهترین راه حل های روشنایی برای پروژه بازسازی خود نیاز دارد، امروز با تیم متخصص لوستر لوکس صحبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.