استفاده از سیب قرمز میانه به عنوان سلاح در جنگ جهانی اول

یک سیب قرمز میانه متوسط یک میان وعده ساده اما عالی و سرشار از مواد مغذی است یک سیب با قطر سه اینچ حدود یک و نیم فنجان تکه ها یا برش های میوه شیرین و خوش طعم به دست می دهد.

از بیماری قلبی در سبد نان کلسترول بد گرفته تا پر کردن شکم و کاهش وزن و افزایش کالری دریافتی، خوردن یک سیب در روز داروی خوبی است.

از نظر تغذیه، 95 کالری، 25 گرم کربوهیدرات، 4 گرم فیبر، 14 درصد از RDI (مصرف روزانه مرجع) ویتامین C، 6 درصد RDI برای پتاسیم و 5 درصد از نیاز بدن را تامین می کند. RDI برای ویتامین K.

ترکیبات گیاهی این میوه گرد کوچک فواید زیادی برای سلامتی دارد سیب همچنین سرشار از پلی فنول ها، رسوراترول و سایر ترکیبات سالم است تا سطح کلسترول، قند خون و فیبر مصرفی شما را تحت کنترل داشته باشد.

یک مطالعه نشان می دهد که اضافه کردن سیب به رژیم غذایی به طور منظم ممکن است به کاهش خطر مرگ و میر کمک کند چه کسی نمی خواهد خطر لگد زدن به سطل را خیلی زود کاهش دهد!

همه ما می دانیم که میوه ها در بخش تغذیه نقش قدرتمندی دارند. غذاهای حاوی فیبر بالا می توانند به مبارزه با افزایش وزن کمک کنند و به کاهش وزن کمک کنند.

سیب

سیب ها سیر کننده هستند و محققان دریافته اند که وقتی به طور منظم خورده شوند، سیب به کاهش وزن کمک می کند.

سیب ها دارای چگالی کالری کمی هستند، به این معنی که بیشتر آب هستند یک سیب متوسط حدود 86 درصد آب دارد محتوای بالای آب همراه با محتوای فیبر بالا به شما کمک می کند احساس سیری کنید.

وقتی سیر می شوید، احتمال اینکه زیاد غذا بخورید کمتر است که به شما کمک می کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

وقتی احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید، انتخاب های بهتری می کنید، مانند خوردن سیب این یک چرخه فوق‌العاده و سالم برای افتادن در آن است و می‌تواند شما را به مکان‌های کنترل وزنی که هرگز نرفته‌اید ببرد.

خوردن غذاهایی با محتوای فیبر بالا ممکن است روند هضم را کند کند این به نوبه خود به شما کمک می کند احساس سیری بیشتری داشته باشید و کمتر غذا بخورید.

بهتر است سیب های خود را در حالت کامل بخورید اگر آب سیب را انتخاب کنید که می تواند قند بالایی داشته باشد، ممکن است آنقدر سیر کننده نباشد و کالری بیشتری نسبت به نیاز شما به شما بدهد.

در پایان، به غذاهای کامل در حالت طبیعی خود بچسبید.