استفاده از بادام زمینی عمده برای درمان قطعی دیابت

بادام زمینی عمده و کره بادام زمینی بخشی جدایی ناپذیر از جیره بندی نیروهای مسلح در جنگ های جهانی اول و دوم شد.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد اینکاهای آمریکای جنوبی باستان اولین کسانی بودند که بادام زمینی را آسیاب کردند تا کره بادام زمینی درست کنند.

در ایالات متحده، دکتر جان هاروی کلوگ (با شهرت غلات) نسخه ای از کره بادام زمینی را در سال 1895 اختراع کرد.

سپس اعتقاد بر این است که یک پزشک سنت لوئیس ممکن است نسخه ای از کره بادام زمینی را به عنوان جایگزین پروتئین برای بیماران مسن خود ساخته باشد.

دندان های ضعیفی داشت و نمی توانست گوشت بجود کره بادام زمینی اولین بار در نمایشگاه جهانی سنت لوئیس در سال 1904 معرفی شد.

اعتقاد بر این است که ارتش ایالات متحده ساندویچ کره بادام زمینی و ژله را برای رزق و روزی در طول مانورهای جنگ جهانی دوم رایج کرد.

بر اساس گزارش شورای بادام زمینی آمریکا، بادام زمینی دوازدهمین محصول نقدی با ارزش کشت شده در ایالات متحده است که ارزش مزرعه آن بیش از یک میلیارد دلار است.

بادام

برخلاف سایر کشورها، بازار اصلی بادام زمینی ایالات متحده در مصرف خوراکی است، بنابراین تمرکز بازاریابی و تولید در این جهت است.

بادام زمینی، کره بادام زمینی و آب نبات بادام زمینی برخی از محبوب ترین محصولات در ایالات متحده هستند آمریکایی ها سالانه بیش از 7.9 پوند از محصولات بادام زمینی مصرف می کنند که ارزش آن در سطح خرده فروشی بیش از 2 میلیارد دلار است.

کره بادام زمینی تقریباً نیمی از مصرف خوراکی بادام زمینی در ایالات متحده را تشکیل می دهد که هر سال 850 میلیون دلار خرده فروشی دارد این یک ساندویچ پرطرفدار برای کودکان و بزرگسالان است زیرا هم مغذی و هم مقرون به صرفه است.

نیمی دیگر از مصرف ایالات متحده به طور مساوی بین آجیل های میان وعده و شیرینی ها تقسیم می شود.

بادام زمینی به روش های مختلفی به عنوان آجیل میان وعده مصرف می شود: بو داده در پوسته، مغز برشته شده یا در آجیل مخلوط. آجیل های اسنک اغلب نمک زده، ادویه دار یا طعم دار با پوشش های مختلف می شوند.

بسیاری از پرفروش ترین محصولات شیرینی پزی در ایالات متحده حاوی کره بادام زمینی و بادام زمینی هستند.